Kõik tooted on disainitud ja toodetud Eestis ehk tegemist on Eesti käsitööga. Võimalik tellida suurusi, mis hetkel e-poes esindatud pole või otsa saanud (võimalik tellida ka suuremaid ja väiksemaid suurusi). Selleks kirjuta ja lepime kokku tellimuses (vaatame üle kas kangast veel on ja mis suuruse soov oleks; hind ei muutu).

Kasutuses on öko-tex tähist omavad kangad. Testid läbinud tekstiilid ei sisalda inimesele nahakontaktis ohtlikke aineid ning sobivad suurepäraselt ka allergikutele ja tundliku nahaga kasutajale. Tekstiilid on nahasõbraliku ph-tasemega, ei sisalda testitulemuste põhjal kahjulikke aineid ning kasutatud värvained ei sisalda mürkaineid. Lisaks kaasaegne tekstiili tootmistehnoloogia säästab vett ja energiat.


Tellimust sooritades saab valida tarneviisiks Itella Smartposti pakiautomaadid, hinnaks 2,95€.


Eestisisesed saadetised jõuavad ostja määratud sihtpunkti 1-5 tööpäeva jooksul alates makse laekumisest. Väljapoole Eestit tellimiseks võta meiega ühendust ning leiame lahenduse.

Osadel kleitidel on tarneaeg 14 päeva, palun jälgi infot kleitide juures.Hetkel on valikus trikotaažkleidid ja linased kleidid. Valik on pidevalt laienemas seega jälgi Maresa Facebooki ja Instagrami kontosid, et tegemistega kursis olla.

Päikest!
Maresa