Maresa lugu

Maresa sai alguse 2018 aasta augustis. Ettevõtte eesmärk oli teha emade imetamisperioodi mugavamaks, luues erinevaid imetamisriideid. Neid luues jälgisin, et beebisid oleks mugav toita ja seejuures pidasin oluliseks nendes riietes tunda end peale sünnitust, laste kõrvalt, endiselt naiseliku ja ilusana.


Kes on Maresa?

Minu nimi on Kristiina ja olen Maresa looja. Mul on kolm last. Kaks poega ja üks tütar. Igaüks neist on panustanud minu motiveerimisse omal moel ja tänu neile sai loodud väike ettevõte.

Kuidas sündis Maresa?
Idee tekkis teise lapse kõrvalt kui hakkasin puudust tundma imetamisriietest, millest ma end hästi tunneksin (interneti otsing ei andnud tol ajal tulemust). Esialgselt oli mõte teha riided koostöös õmblejatega, tänaseks päevaks teen riideid ise. E-poest leiab riideid ka varasemast ajast, mis on õmblusateljee õmmeldud.

Ise õmblemine on andnud mulle praegusel etapil suurema valiku riideid pakkuda, õmmeldes lisaks lastele kui ka täiskasvanutele. Põhisuunaks on vabaajariided, näiteks dressid, pluusid, kleidid.

Milliseid materjale kasutan?
Materjalideks kasutan trikotaaži ja dressikangast. Enamus valitud kangastest omavad öko-tex tähist. Testid läbinud tekstiilid ei sisalda inimesele nahakontaktis ohtlikke aineid ning sobivad suurepäraselt ka allergikutele ja tundliku nahaga kasutajale. Tekstiilid on nahasõbraliku ph-tasemega, ei sisalda testitulemuste põhjal kahjulikke aineid ning kasutatud värvained ei sisalda mürkaineid. Lisaks kaasaegne tekstiili tootmistehnoloogia säästab vett ja energiat.

PS! Maresa nimi tuleneb laste nimedest Mathias, Revo ja Sandra❤️
Kuigi Sandra sündis alles 2021 siis nimi oli meil teada juba aastast 2016.

Päikest!
Kristiina