Mõttest ideeni ja ideest teostuseni

Revo
Üks väike mõte võib saada suure teostuse kui sünnib sinu ellu armas inspiratsiooni allikas.

Lapseootusest teada saamine tekitab õhinat igas tulevases emas. Tekivad sada küsimust seoses ootusega, mähkmetest toitumiseni, kasvatusega jne. Raseduse ajal ei osanud ma aimatagi, et lapse saamine inspireerib mind imetamisriietega tegelema. Parimad ideed sünnivad ikka iseenese vajadustest:)

Foto: Ruta Badina

Kui Revo sündis siis tema oli üks nendest pisikestest, kes soovis väga palju rinnal olla. Võisime kahekesi istuda tundide viisi diivanil. Mina näljasena, tema vajadused loomulikult rahuldatud. Ma lohutasin end alati mõttega, et see on ainult ajutine periood. Ja nii oligi- umbes kuue kuuselt hakkas aktiivsemalt huvi tundma asjade vastu, mis teda ümbritsesid. Seega tekkisid rinnal olemise vahele 45-60 minutilised pausid. Need kuus kuud tuli mul hakkama saada nii kodus kui väljaspool kodu eluks vajalike toimingutega ja samas alati leida võimalus tema toitmiseks või rahustamiseks.

Foto: erakogu; imetamiskaelakee: KangarooCare

Esialgu üritasin lahendada olukordi külastades asutusi, kus imetamistoad on olemas. Suhteliselt lühikese aja jooksul sai mulle selgeks, et see ei ole lahendus. Veetsin enamus aja imetamistoas, kui see ruum üldse olemas oli. Seega varsti võis mind näha poeriiulite vahel jalutamas või keskuste pinkidel istumas, laps rinnal. Parim lahendus oli loomulikult kohvikus- samal ajal kui sõi tema siis sain ka mina kõhu täis:)

Esimesed paar kuud oli imetamine keerukas- muretsesin kas piima ikka jagub ja kuidas ma sellega toime tulen jne. Stressifaktoreid oli mitmeid. Kui need mured olid seljatatud siis tundsin, et midagi on ikka puudu. Ma hakkasin puudust tundma ilusatest ja naiselikest riietest. Alustasin otsingutega netis, tellisin siit-sealt välisturult paar riide eset. Kahjuks ei jäänud ma nendega rahule- kas ei istunud seljas hästi või venisid kuu-kahega välja.

Tammusin oma mõtetega kodus mõned päevad edasi-tagasi ja siis teatasin oma meespoolele, et nüüd tuleb ise tegema hakata. Tahtsin oma mugavuse kvaliteeti paremaks muuta kui ka teiste emade elu lihtsamaks teha. Nii sündiski mul idee luua eestimaine bränd, mis toodaks meile, noortele emadele imetamisriideid, milles me tunneksime end peale sünnitust, laste kõrvalt ikka naiselikuna ning samas saaksime mugavalt toita beebisid meile liigiomase toiduga.

Algas jaht ideest teostuseni. Pisidetailide läbimõtlemine- brändi nimi, logo, kangast logosildid riietele, lõiked, kangad kleitide ja pluuside tarbeks, mustrid, koostööpartnerid jne. Ei saa öelda, et algus oleks liikunud sujuvalt aga nagu öeldakse: mis ei tapa teeb tugevamaks. Tänaseks on kõik kleidid ja pluusid valminud koostöös professionaalsete õmblejatega. Aitäh kõigile, kes on olnud sel teel kuidagi toeks oma oskuste ja teadmistega!

Foto: erakogu

Ja aitäh teile, kes te juba Maresa imetamisriideid soetanud olete. Positiivne tagasiside on olnud võimas edasiviija! Tänu teile mulle meeldib see mis ma teen ja naudin seda kogu hingega.

Natukene põnevust ka teile, et riiete osas on ideid ja mõtteid palju, valik kindlasti suureneb ja laieneb. Just sai juurde tellitud veel viis erinevat mustrit. Olen ise põnevil ning oma südames tean, et iga asi võtab aega. Seega hoidke silmad lahti, juba varsti-varsti tuleb midagi uut!


Päikest kevadesse!
Kristiina

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Järgmine

Naudime elu

Jaga seda artiklit