Maresa tänasel päeval

Maresa sai alguse 2018 aasta augustis ideega toota imetavatele emadele riideid. Just sellest tundsin ise väga puudust. Naiselikest igapäeva riietest. Nii kodus kui linna peal käimiseks.
Minu nimi on Kristiina ja idee imetamisriietest tekkis peale teise lapse sündi kui hakkasin puudust tundma imetamisriietest, millest ma end mugavalt ja hästi tunneksin (interneti otsing ei andnud tol ajal tulemust). Esialgselt oli mõte teha riided koostöös õmblejatega, tänaseks päevaks teen riideid ise. E-poest leiab riideid ka varasemast ajast, mis on õmblusateljee õmmeldud.

Vahepeal otsustas siia ilma, kahele poisile lisaks, meiega liituda väike printsess❤️ Neiu sünd oli minu jaoks uueks motivatsiooni puhanguks. Sain innustuse hakata õmblema erinevaid riideid, alustades enda lastest. Kelle peal ikka katsetada eksole :)
Foto:erakogu

Ise õmblemine on andnud mulle praegusel etapil suurema valiku riideid pakkuda. Naudingu mängida erinevate kangastega, mustritega. Õmmeldes lisaks imetamisriietele ka lastele ja täiskasvanutele tavapäraseid riideid. Põhisuunaks on vabaajariided (t-särgid, pluusid, retuusid, dressid nii komplektid kui eraldi, kleidid jne) kasutades materjalidest trikotaaži ja dressi.

Panen siia mõned näidispildid:

Enamus valitud kangastest omavad öko-tex või GOTS tähist. Testid läbinud tekstiilid ei sisalda inimesele nahakontaktis ohtlikke aineid ning sobivad suurepäraselt ka allergikutele ja tundliku nahaga kasutajale. Tekstiilid on nahasõbraliku ph-tasemega, ei sisalda testitulemuste põhjal kahjulikke aineid ning kasutatud värvained ei sisalda mürkaineid. Lisaks kaasaegne tekstiili tootmistehnoloogia säästab vett ja energiat.

Õmblen hetkel hobi korras laste kõrvalt. Nii tellimuse peale kui ka omaalgatusel. Omaalgatusel tooted panen e-poodi üles ja huvi korral saab igaüks omale tooteid soetada. Samuti võib uurida kangaste valikut ja ehk saab sama toote teise mustriga😉

Eritellimuse korral on võimalik tellida toode omal soovil valides kanga, lõike. Arutame detailid läbi ja alustan tööga. E-poes olevad tooted on kohe saadaval ja panen teele kohe kui arve on tasutud.

Tooteid on mõistlikkuse piirides võimalik muuta/parandada nii eritellimuse kui ka e-poe tooteid. Hind sõltub töömahust ja materjali kulust.

Mina olen igatahes põnevil!🤩


Kõike head soovides
Kristiina

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Naudime elu

Järgmine

Jaga seda artiklit